Od 10 at prowadzę audycje w różnych rozgłośniach radiowych. W większości współprowadziłem je razem z kolektywem DJskim Soul Service, którego jestem członkiem. Tak było w Radio Roxy i Chillizet. W radiu Kampus miałem autorską audycję w 2011 roku. Nie zostały mi z tego żadne archiwalne nagrania. Później w 2014 roku prowadziłem w Kampusie z Ojcem Karolem komediową audycję „Czeplin i Czaplin”. Obecnie mam swoją audycję autorską w Radiospacji pt. „Ludożerstwo w rakietach”. Poniżej można posłuchać. Zapraszam.

LUDOŻERSTWO W RAKIETACH - RADIOSPACJA
COSMIC FUNK, SPACE DISCO I SCI-FI JAZZ

Moja autorska dwugodzinna audycja w każdą sobotę o 24.00 w Radiospacji. Eksploruję w niej muzykę, która mnie łączy z kosmosem. Trudno to opisać ale wydaje się że w tym kosmicznym połączeniu ważną rolę odgrywa przestrzeń. Prawie każdy prezentowany utwór ma coś z nią wspólnego. Drugą cechą są lata 70. i początek 80. XX wieku. Wtedy wielu artystów miało połączenie z kosmosem. Z resztą posłuchajcie sami…. Audycje prowadzę od początku maja 2020 z domowego studia, połączonego z kosmosem. Tytuł audycji pochodzi od opowiadania sci-fi mojego ojca Jerzego Lipki. Czasami zjadam kogoś podczas audycji. Odgłosy mlaskania i chłeptania w tle prezentowanej muzyki to normalka….

SOUL SERVICE w CHILLIZET

Autorska audycja Soul Service, którą prowadziłem z Burnem Reynoldsem od października 2019 do kwietnia 2020 roku. Prezentowaliśmy w niej soul, funk i jazz. Audycje często były tematyczne. Oprócz muzyki staraliśmy się też przedstawiać dużo faktów o prezentowanej muzyce i naszych własnych odczuć i wspomnień związanych z płytami winylowymi. Większość audycji prowadziliśmy ze studia Zet przy ulicy Żurawiej w Warszawie. Poniżej parę audycji, które nagrywałem z solo w domowym studio.

RADIO KAMPUS - AUDYCJA "CZEPLIN i CZAPLIN" - 2014
Cpt. Sparky & Ojciec Karol

To była komediowa audycja, w której z Ojcem Karolem udawaliśmy dwóch żulików uzależnionych od muzyki. Audycja miała charakter słuchowiska z zaproszonymi gośćmi. Poniżej parę audycji, które zachowały się wśród krzaków i chaszczy…

SOUL SERVICE W RADIU ROXY 2012-2014

Autorska audycja Soul Service w Radiu Roxy, którą nasz kolektyw prowadził w latach 2012 do 2014, jeśli pamięć nie myli. W 2014 Radio przeszło transformację i nadaje teraz jako Radio Rock. W związku z tym wydarzeniem zmianie uległ repertuar i nasza audycja zeszła z ramówki. Koncepcją audycji była taka, że były to głównie miksy DJskie, przy zerowym bądź niewielkim komentarzu słownym. Żadko kiedy te audycje prowadziliśmy razem całym kolektywem. Raczej każdy miał swoją raz na miesiąc.  Poniżej audycje, które prowadziłem i zachowały się na moich dyskach.